O Ka-Varně | KA-VARNA Opava 


Věrnost se vyplácí

Řekněte si obsluze o naší slevovou kartu a plaťte méně. Každý držitel karty získá slevu ve výši 7% při platbě ve všech našich provozech. Navštivte jídelnu U Babičky, Ka-Varnu a restauraci Novou Sladovnu v OC Breda & Weinstein a ušetříte.

Navštivte také

Restaurace Nová Sladovna
Restaurace s minipivovarem, kde najdete 4 druhy našeho piva, vynikající českou i mezinárodní kuchyni. Výběrová italská a moravská vína. V létě terasa s velkým dětským koutkem.

Jídelna U Babičky
U Babičky si denně pochutnáte na tradiční i moderní české kuchyni. Nabízíme rozvoz jídel přímo na vaše pracoviště.

O Ka-Varně

Stylová Ka-Varna, umístěna v rekonstruovaném prostoru staré varny, určitě stojí za návštěvu. V této varně se pivo vařilo již od roku 1825. Z důvodu připomenutí historického ducha varny byl ponechán původní měděný kotel, který dominuje celému prostoru. Za pozornost stojí stropní klenby, které prošly důkladnou renovací.

Jak již napovídá naše logo Ka-Varna, můžete si zde vychutnat jak skvělou kávu a různé kávové speciality, tak na hladinku profesionálně načepované pivo Pilsner Urquell.

Kromě kávy si můžete dát domácí čaj z čerstvé máty nebo zázvoru, domácí ledové čaje, horkou čokoládu, mléčné koktejly, fresh atd.

Nabízíme Nejlepší hamburgery v Opavě! Klasické poctivé hamburgery ze 100% hovězího masa. Dále výborné steaky, panini, saláty a další speciality.

Vysíláme pravidelné sportovní přenosy na plátně s uhlopříčkou 3,5m v HD kvalitě.

  • Fotogalerie
  • Fotogalerie
  • Fotogalerie
Více fotografií


Aktuální nabídka

Na dnešní den není žádná aktuální nabídka

Dnes točíme

  • Opavský korbel 11 % EPM z našeho minipivovaru Nová sladovna

    Pilsner Urquell profesionalně na hladinkuDětský koutek