O Ka-Varně – Restaurace Ka-Varna Opava 


Věrnost se vyplácí

Řekněte si obsluze o naší slevovou kartu a plaťte méně. Každý držitel karty získá slevu ve výši 7% při platbě ve všech našich provozech. Navštivte jídelnu U Babičky, Ka-Varnu a restauraci Novou Sladovnu v OC Breda & Weinstein a ušetříte.

Navštivte také

Restaurace Nová Sladovna
Restaurace s minipivovarem, kde najdete 4 druhy našeho piva, vynikající českou i mezinárodní kuchyni. Výběrová italská a moravská vína. V létě terasa s velkým dětským koutkem.

Jídelna U Babičky
U Babičky si denně pochutnáte na tradiční i moderní české kuchyni. Nabízíme rozvoz jídel přímo na vaše pracoviště.

O Ka-Varně

Stylová restaurace Ka-Varna v OC Breda & Weinstein, umístěna v rekonstruovaném prostoru pivovarské varny původního opavského pivovaru, určitě stojí za návštěvu. V této varně měšťanského pivovaru se pivo vařilo již od roku 1825. Z důvodu připomenutí historického ducha varny byl ponechán původní měděný kotel, který dominuje celému prostoru. Za pozornost stojí stropní klenby, které prošly důkladnou renovací.

Jak již napovídá naše logo Ka-Varna, můžete si zde vychutnat jak skvělou kávu Illy, tak pivo z opavského minipivovaru Nová sladovna nebo na hladinku profesionálně načepovaný Pilsner Urquell.

Kromě kávy si můžete dát domácí čaj z čerstvé máty nebo zázvoru, domácí ledové čaje, horkou čokoládu, mléčné koktejly, fresh atd.

Nabízíme nejlepší hamburgery v Opavě! Klasické poctivé hamburgery z hovězího masa. Dále výborné steaky, panini, saláty a další speciality.

Vysíláme pravidelné sportovní přenosy na plátně s uhlopříčkou 3,5m v HD kvalitě.

  • Fotogalerie
  • Fotogalerie
  • Fotogalerie
Více fotografií


Aktuální nabídka

Na dnešní den není žádná aktuální nabídka

Dnes točíme

  • Chinook IPA 15 % EPM z našeho minipivovaru Nová sladovna

  • Opavský korbel 11 % EPM z našeho minipivovaru Nová sladovna

  • Pilsner Urquell profesionalně na hladinkuDětský koutek

 

Restaurace Ka-Varna Opava
O Ka-Varně